Sfidat menaxheriale te brezit te ri

26/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Sistemi bankar, por jo vetëm ai, gjithnjë e më shumë po i kushton vëmendje krijimit të një kaste profesionale menaxherësh te niveleve te dyta. Për rreth 3 ditë drejtues të Raiffeisen Bank në Tiranë dhe në rrethe kanë pasur mundësinë të ndajnë mes tyre eksperiencat, por edhe të thithin idetë e reja lidhur me mënyrën se si duhet të drejtohet një skuadër, se si mund të marrësh më të mirën gjatë kryerjes së detyrave, por edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of