Shanset dhe rreziqet

20/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sa e rrezikshme eshte sot per nje sipermarres vendas qe te zgjeroje portofolin, duke u diversifikuar ne disa bizneser Bankieret ngrene shqetesimin se bizneset e zgjeruar rkeqazir jane kreditore me probleme Nga Laura Cela Në një kohë kur ekonomia rritet dhe konkurrenca gjithashtu, mjaft biznese janë në “luftë” të vazhdueshme, jo vetëm për të ruajtur pozitat, por edhe për t’u fuqizuar edhe më shumë. Ashtu siç ndodh në të gjithë botën, edhe në Shqipëri, sipërmarrësit kanë “hedhur” paratë e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of