Sherbimet sa pak te sofistikuara

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ajo që shihet si e ardhmja dhe sfida e biznesit, në një ambient ku konkurrenca sa vjen e rritet është biznesi i shërbimeve. Këtu nënkuptohen shërbime të sofistikuara si reklamat, shërbimet e kompjuterit, shërbime menaxhimi dhe marketingu, shërbime rekrutimi, personeli, shërbime ligjore, arkitekture, kërkime tregu, konsultim biznesi etj. Këto lloj shërbimesh në vendin tonë mbeten pak të zhvilluara, apo në hapat e para të tyre. Të dhënat tregojnë se Shqipëria është shumë më poshtë vendeve të tjera dhe nuk […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of