Shfryrja e ndertimit

07/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Nga Ersuin Shehu Gjate vitit 2007 çmimet e apartamenteve ne Tirane u rriten vetem 4.7%. Parashikohet qe edhe gjate vitit 2008 te ruhet nje stabilizim çmimesh dhe, ne zona te veçanta, nje renie e lehte e tyre.  Pas vitesh te tera rritjesh marramendese, çmimet e banesave ne Tirane me ne fund njohen frenimin e pare. Gjate vitit te kaluar, rritja e çmimeve te shtepive ne Tirane ishte vetem 4.6%, nga 18.7% qe ishte ne vitin 2006 dhe nga […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of