Shitet apartamenti 2+1 me hipotekë te Kopshti Botanik

31/10/2016 4:07 PM 0 komente

SHITET 2+1 ME HIPOTEKE!!! TEK KOPESHTI BOTANIK, NE PALLAT TE RI TIP REZIDENCE, SHITET 2+1, ME HIPOTEKE. SIP. 124M², 2 BANJO (TE DYJA ME DRITARE), BALLKON, KATI III. Me pamje dhe orientim nga te gjitha anet. Ogjekti ka 1 shkalle dhe 7 ap. Çmimi, 800 Euro m2

çmimi: 800

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of