Shitjet, tani me para ne dore

23/10/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBizneset i thone rjor kleringut. Kriza e thelle e likuiditeteve sidomos ne sektorin e ndertimit dhe ne ato te lidhura me te i ka detyruar te gjitha kompanite qe te mos shesin me, pa marre pagesen. Menaxheret tregojne se kjo eshte nje kohe rkur nuk mund triu besosh askujt dhe kur parate jane me te nevojshme se kurrer Nga Laura Cela Nëse kriza financiare ka shkaktuar mjaft “dëme” për bizneset shqiptare, duket se ka pasur edhe anët e saj të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of