Shkrim-publicitet: Gati per evolucionin e Retail-it

30/08/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Kombinimi i konceptit të shitjes dhe argëtimit për të gjitha moshat, në një ambient luksoz të përmasës “hyper”, po aplikohet përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, në shopping mall “Citypark” Pavarësisht momentit të krizës, duket se Shqipëria është në rrugën e duhur; investimet nuk kanë të ndalur. Mund të konstatohet lehtësisht që vendi është bërë mjaft atraktiv për të huajt në aspektin turistik dhe tregtar, duke e bërë politikën qeverisëse të marrë gradat për krijimin e oksigjenit investues mjaft joshës. A ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of