Shoqata e Bankave ankohet te Drejtësia: Nuk jemi në dijeni për projektligjin e falimentit, jep mesazhin e gabuar

22/06/2015 12:13 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintShoqata e Bankave ka shprehur shqetësimin në lidhje me prezantimin në mediat audiovizive të një projektligji për “Falimentin” nga drejtori i Agjencisë së Mbikëqyrjes së Falimentit, në një shkresë që i është dërguar ministrit të Drejtësisë, Nasip Naço dhe për dijeni Kryeministrit të vendit, Edi Rama, guvernatorit Genti Sejko dhe ministrit të Ekonomisë Arben Ahmetaj (shkresë të cilën ‘Monitor’ e ka siguruar nga një prej institucioneve që e ka marrë atë). Ky prezantim është shoqëruar me mesazhin që individët, që […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of