Shporta e dhuratave

18/12/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Fundi i vitit i ben te gjithe me te afrueshem. Shqiptaret vonojne ne blerje, por nuk jane te kursyer. Tregtaret thone se javen e fundit blihen dhuratat me te shumta, por kane ndjeshem tashme interesin e larte. Guida e dhuratave te mundshme Nga Albana MUCAJ Laura CELA është kohë festash! Atmosfera tashmë ka nisur të ndihet në qytetet shqiptare, që nga zbukurimet në rrugë dhe deri brenda shtëpive. E në kohë festash, kur përpara janë Krishtlindjet dhe Viti i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of