Shpresa e kompanive të eventeve, për rikuperim të lehtë pas qershorit 2021

11/01/2021 10:04 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Shfaqja e COVID-19 ndërpreu si me thikë aktivitetin e kompanive të eventeve për vitin 2020. Pjesëmarrja e njerëzve në festa, dasma dhe evente u konsiderua nga Komiteti Teknik i Ekspertëve me rrezikshmëri të lartë për përhapjen e virusit. Shumë kompani të këtij sektori u orientuan drejt mbajtjes të seminareve online, festave të vogla dhe marketingut për të mbijetuar. Situata është e paqartë edhe për vitin 2021, deri sa qeveria do të vendosë të lejojë mbajtjen e dasmave dhe eventeve. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of