Shpresa te liberalizimi

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ornela Liperi Shitja e policave te sigurimit te detyrueshem nen kosto ka arritur ne kulmin e saj gjate katermujorit te pare te ketij viti. Policat po shiten me skonto nga 25% deri ne 50% nen çmimin zyrtar te caktuar nga Ministria e Financave. Ndersa ka dhe kompani qe po vihen ne veshtiresi financiare, shpresa e vetme per rregullimin e tregut mbetet liberalizimi i çmimit te TPL-se Beteja ne tregun e sigurimeve eshte ashpersuar mjaft ne 4-mujorin e pare […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of