Shqiperia, dashuria e re e Mesdheut

04/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Nje fushate agresive publicitare per turizimin shqiptar pritet te filloje ne kanalet nderkombetare CNN dhe Euronews. Turisteve te huaj, sidomos atyre kineze synohet t’u terhiqet vemendja per vendin terheqes te Mesdheut Nje çift turistesh te huaj, duke ecur ne nje nga plazhet shqiptare, mahniten nga bukurite e vendit dhe bien ne dashuri me shtetin akoma te pazbuluar te Mesdheut… Eshte kjo fabula e njerit prej tre spoteve publicitare, ku per 30 sekonda, stacioni televiziv prestigjioz CNN […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of