Shqiperia, fituese e betejes Maqedoni-Greqi (r!)

05/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Teksa maqedonasit per arsye patriotike po anullojne prenotimet e tyre turistike ne shtetin helen, a do te arrije Shqiperia te terheqe kete potencial turistik Nga nje “embargo” turistike mes dy shteteve fqinj, Shqiperia pritet te kete perfitimet e saj. Fushatat e forta greke dhe maqedonase per te braktisur destinacionet e ndermjetme turistike shihen nga ekspertet shqiptare te ketij sektori si nje nje ogur i mire nga ku vendi yne mund te perfitoje ndoshta edhe per arsye […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of