Shqiperia me syrin e te huajve

13/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Konferenca- The economist Nga prezantimet e Camille Nuamah, menaxhere vendore e zyrës së Bankës Botërore në Tiranë dhe Steven Grunerud, drejtor i Raiffeisen Bank Albania Pse investitorët nuk nxiten nga përjashtimet e taksave në zgjedhjen e tyre të vendit ku do të investojnë. Të dhëna krahasuese: Si paraqitet Shqipëria në raport me vendet e rajonit përsa i përket rritjes ekonomike, të ardhurave për frymë, tregtisë, kredisë etj. Konferenca e dytë e rrumbullakët me qeverinë shqiptare e organizuar për […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of