Shqiperia, nje treg terheqes

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Agjencia angleze Obelisk ne raportin e saj parashikues per vitin 2008 nxit investitoret e huaj te investojne ne kete vend te vogel, sidomos ne tregun e pasurive te paluajtshme Ne syte e investitoreve te huaj, Shqiperia ekspozohet si nje treg i ri dhe terheqes. Sipas nje raporti te nje agjencie te huaj angleze Obelisk (www.obeliskinternational.com) te huajt duhet te synojne te investojne ne tregun e pronave duke perfituar se tepermi nga disa karakteristika te ketij vendi si: rritja […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of