“Shqipëria shihet si vend i sigurt, por varemi nga vendimi i BE për kufijtë”

04/05/2020 8:32 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRrahman Kasa, Kryetar, Unioni Turistik Shqiptar   Shifrat që ka Shqipëria në lidhje me të prekurit nga koronavirusi e klasifikojnë atë në sytë e agjencive të huaja të turizmit si një vend të sigurt. Rrahman Kasa, kryetar i Unionit Turistik Shqiptar, tha se mbeten për t’u parë vendimet që do të marrë Bashkimi Europian në lidhje me kufijtë. Sipas tij, në çdo moment që do të merret një vendim, qoftë dhe për të autorizuar fluturimet, strukturat akomoduese janë të gatshme […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of