Shqiptaret, puna dhe tradita

29/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Politikus Ne kontrast me “panoramen” e meposhtme, ne reportazhin e nje gazete te perditeshme, nje invalid nga qyteti i Elbasanit, deklaron: “Me vjen shume keq kur shoh rrugeve, djem dhe vajza qe e vrasin kohen kot. Nuk dua te mburrem, por dua t’u tregoj te rinjve e te rejave, se me pune mposhtet fukaralleku dhe se me pune ka bollek e mireqenie.”.   Grate dhe qendrimi kundrejt punes Grate kane qene me te dobishmet dhe lehtesisht te kontrolluara […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of