Shtate hapa te thjeshte per nje pune te pavarur

08/02/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Te keni nje pune te pavarur eshte mese e pelqyeshme, veçanerisht kur eshte e mirepaguar. Perparesia e saj eshte letra e bardhe qe keni ne dore per te zgjedhur oret kur do te punoni dhe sasine e punes qe do te beni. Por te qenit jashte nje pune fikse, po fillon te behet nje sfide e rrezikshme per tregun e punes ne shume vende. Ky fenomen eshte me i theksuar ne Amerike, ku llogariten me shume se 10 milion […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of