Shtepite luksoze ne tarrace

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Magdalena Alla Si po ndertohen kopshte, lulishte te bollshme, shatervane e deri pishina, sepse moda e tarracave ka shperthyer, sidomos ne pallatet e reja e te shtrenjta ne zonat me te preferuara te Tiranes Te pasurit e rinj te kryeqytetit te habisin dhe me tarracat e tyre. Te kateve te fundit te pallateve apo te vilave. Jo me kot ata zgjedhin si me te preferuara per te banuar kulmet e ndertimeve, pikerisht per tarracen. Per t’i shnderruar ato […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of