Shteti nuk ka politika ndihmuese

02/09/2019 8:30 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Pezana Rexha/ Pana Storytelling Furniture   Si lindi “Pana – Storytelling Furniture”? Pana është një biznes social që punëson persona nga grupe të margjinalizuara nëpërmjet ofrimit të një profesioni dhe një pagese për të bërë një jetë dinjitoze dhe respektit të duhur për ta në shoqërinë në të cilën jetojmë. Aktiviteti ynë financiar është prodhimi i mobilieve (pavarësisht se i konsiderojmë art) sipas nevojave të klientit përmes ripërdorimit të materialit drusor që tashmë ndodhet në treg dhe shpesh ka […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of