Shtrenjtohen policat kufitare per emigrantet

29/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Tani qe fluksi i emigranteve pritet te arrije kulmin e tij, ne agjencite e sigurimit policat kufitare po shiten rreth 45% me shtrenjte. Kompanite kane fiksuar primet 15 ditore ne 36 euro, nga 25 euro, qe ishin ne muajt e pare te ketij viti    Levizja ne tregun e sigurimeve -Policat kufitare jane rritur me rreth 45% per periudhen 1 korrik-15 gusht, kur eshte dhe fluksi me i madh i hyrjes se emigranteve; -çmimi per policen 15 ditore te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of