Si do të ndryshojnë zakonet tona të udhëtimit?

24/05/2021 10:40 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pas muajve të pafund të etheve të mbylljes, besohet se njerëzit do të ketë një “uri” për hapësira. Për shembull, në SHBA, parqet shtetërore dhe kombëtare kanë përjetuar fluks të madh vizitorësh pas bllokimit, dhe prirja mendohet të vazhdojë këtë vit pasi koha e kaluar në natyrë, mendohet të jetë një antidot për jetën moderne urbane. Pushimi, ku udhëtarët fluturojnë në një vend të vetëm dhe më pas kthehen në shtëpi, do të rivalizohet nga një trend në zhvillim […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of