Si po e menaxhon Turqia rikthimin e luftërave të shtetit islamik

26/08/2019 8:23 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ajo ditë është rrënjosur thellë në kujtesën e Suheylas. Ajo i kishte ftuar fëmijët e saj për darkë dhe ndërkohë po përgatiste pjatën e preferuar të djalit më të vogël, por ai nuk u shfaq kurrë në derën e shtëpisë, së bashku me katër motrat e tij. Kur asnjëri prej tyre nuk po i përgjigjej në telefon, ajo dhe burri i saj, Lutfu, e kuptuan se çfarë kishte ndodhur. Ata vrapuan në stacionin e parë të policisë për t’u […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of