Si po ndryshon sjellja e europianeve

02/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Dhe çfare mendojne ata per menyrat se si qeverite e tyre dhe bankat qendore po reagojne ndaj situates aktuale   Europianet jane treguar te ashper ndaj reagimeve te qeverive te tyre per renien ekonomike ne kontinent , por Banka Qendrore Europiane (BQE) perballet me nje kriticizem me te madh publik sesa Banka e Anglise, shkruan Ralph Atkins per Financial Times. Pjesa me e madhe e atyre qe mendojne se ekonomia eshte perkeqesuar ne shtetet kryesore europiane ia veshin pjesen […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of