Si po tkurren të ardhurat e klubeve të natës

17/08/2020 9:18 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Armand Mala, kontabilist Klubet e natës, diskot, kafenetë apo të tjera biznese të ngjashme, ishin të parat që u mbyllën, sapo u shënuan rastet e para me koronavirus në vendin tonë. Kujtojmë që më 10 mars, ende pa dalë asnjë urdhër zyrtar apo VKM, policia trokiti në derën e çdo klubi nate, disko, lounge apo dhe bar-kafe, duke kërkuar që të ndërpresin aktivitetin. Duke parë se çfarë po ndodhte në Italinë fqinje, rezistenca e pronarëve të aktiviteteve të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of