Si të aplikoni për fondet e BE-së

23/03/2015 12:23 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMendoni të aplikoni për financim nga Bashkimi Europian? Zbuloni “Udhërrëfyesin mbi financimet e BE-së”, në të cilin kompanitë e vogla, shoqatat joqeveritare, të rinjtë, kërkuesit, fermerët, organet publike dhe kategori të tjera do të gjejnë informacione të dobishme dhe këshilla se si të përgatisin një aplikim për financimet nga BE-ja   Financimet e BE-së që synojnë dhënien e ndihmës në vendet në nevojë, vijnë nga dy burime: Fondi Europian i Zhvillimit (EDF) dhe buxheti i BE-së. Me një financim prej […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of