Si te biesh dakort me nje rshef te keqr

11/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ja çfarë është një “shef i keq”: Dikush që gënjen, mashtron, vjedh ose nëse ju bën jetën të vështirë. Nëse vërtet keni një të tillë, atëherë duhet të filloni të gjeni një punë të re. Të gjithë tipat e tjerë të shefave nuk janë vërtet aq të këqinj, ndoshta ju nuk dini t’i menaxhoni ata. “Postulatet e Mosiut” për shefat Një nga pjesët më thelbësore të të qenit i mirë në punë, është menaxhimi. Kujdesu dhe sigurohu që t’i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of