Si te gjeni nje shef te mire

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Sa herë që ju filloni një punë të re, ngjiteni në detyre, ose caktoheni në një pozicion tjetër, ka shumë të ngjarë që ju të keni një shef të ri. Sa herë qe kjo ndodh, ju duhet të zhvilloni një marrëdhënie të re profesionale me personin që është drejtuesi juaj, që ka lidhje me ecurinë tuaj dhe ecjen përpara në të ardhmen. Ju duhet të përcaktoni me shpejtësi nëse shefi juaj i ri është i mirë për ju dhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of