Si te lidheni me Holanden

13/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Intervistë me znj. Courtney Bickert, drejtore e Organizatës Holandeze për Zhvillim (SNV) për Shqipërinë dhe drejtore Rajonale për Ballkanin. Prej 14 vjetësh Organizata Holandeze për Zhvillim (SNV), e financuar kryesisht nga Ministria e Jashtme Holandeze (rreth 3 milion euro në vit për gjithë Ballkanin), ka dhënë ndihmesë në ngritjen e kapaciteteve të organizatave vendase në vendin tonë dhe prej 2 vjetësh e ka shtrirë këtë veprimtari edhe në rajonin e Ballkanit. E përqendruar në sektorin e turizmit, bujqësisë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of