Si te menaxhoni parate ne bankar

01/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ja 12 levizjet me te mira bankare qe duhen bere pergjate vitit 2008. Kujdes me ‘overdraftin’, kontrolloni rregullisht llogarite dhe kartat e debitit, perdorini vetem ne ATM. A deshiron te ndermarresh hapin e pare per te menaxhuar ne menyre te zgjuar parater Fillo perdorimin e çeqeve dhe llogarite e kursimit. “Nese ju do te keni zakonin e mire per perdorimin e çeqeve, nese ju do te keni zakonin e mire per te kursyer, te gjitha sfidat per menaxhimin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of