Si te shkelqeni ne pune

10/04/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Keni vite që jeni në tregun e punës dhe mendoni se tashmë është koha që të ngjisni shkallët e karrierës, me sukses. Natyrisht që nuk ka rregulla të thjeshta për këtë, por ka një guidë, e cila mund t’ju ndihmojë për të rritur shanset e promovimit. është e qartë se për të arritur majat duhet të shkëlqeni. Po çfarë duhet të bëni që të shkëlqeni e të arrini të promovohenir Më poshtë do të gjeni disa hapa. Serioziteti Tregohuni […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of