SIGURIA GJATË TRANSPORTIT TË VLERAVE MONETARE

15/02/2016 12:45 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNga Roland TASHI Kryetar i Komitetit të Sigurisë në AAB   Duhet theksuar se çështjet e sigurisë në vend kanë pasur vëmendjen e ligjvënësit dhe strukturave shtetërore ligjzbatuese, me qëllim rritjen e nivelit të sigurisë njerëzore dhe publike, garantimin e veprimtarive normale të bizneseve private, ku padyshim nevojën më të madhe për siguri e kanë bankat, të cilat vetëm me masat dhe strukturat e tyre të sigurisë nuk mund të krijojnë ishuj qetësie në qytetet, zonat e vendit ku ato […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of