SIGURIMI I JETËS DHE SHËNDETIT NGA SICRED, NJË ZGJIDHJE E MENÇUR PËR MBROJTJE FINANCIARE NË RAST TË PAPRITURASH, SI DHE KOMPENSIM DHE KURSIM PËR SHPENZIMET MJEKËSORE

10/10/2016 6:06 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintDuke filluar me vetëm 7 euro në muaj me SiCRED, sigurimi i jetës së individit dhe përballimi i shpenzimeve shëndetësore private nuk është më luks. Pak kulturë për sigurimin e jetës dhe shëndetit Sigurimi i jetës dhe shëndetit, është një kontratë sigurimi midis individit dhe kompanisë së sigurimit, e cila i garanton të siguruarit kompensime dhe përfitime në rast se personi pëson aksidente, sëmundje si dhe ofron një mbështetje financiare për pasardhësit në rast humbje jete të të siguruarit. Edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of