Sjellja e konsumatorëve ka ndryshuar, prioritet mallrat bazë të shportës

02/11/2020 12:00 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFlet Alma Bici, drejtore e marketingut dhe marrëdhënieve me publikun, “Agna Group”   Karantina disamujore ka ndikuar negativisht, pothuajse të gjithë kompanitë në vend, por më të prekurat janë ato që lidhen direkt me konsumin. Alma Bici, drejtore e marketingut dhe marrëdhënieve me publikun, “Agna Group”, distributori më i madh në vend dhe prodhues i pijeve freskuese e të tjera, pohon se sjellja e konsumatorit në blerje ka ndryshuar. Ajo pritet të vazhdojë të ndryshojë edhe në muajt e ardhshëm, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of