Skonto ragresiver

16/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFillimviti 2011, bien shitjet ne tregtine me pakice, kompanite nxitojne te terheqin klientet qe kane rrudhur doren, por dhe po kursejne qe te bejne blerje jashte Ndryshe nga një vit më parë, kur në vitrinat e dyqaneve, ulja e çmimeve ishte në nivelet minimale, këtë vit tregtarët janë bërë shumë më agresivë. Në pjesën më të madhe të dyqaneve të veshjeve, skontot janë deri në 40%, ndërsa një vit më parë, ato nuk ishin më shumë se 20%. Tashmë klientët […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of