Skype, flisni pa fund me kosto zero

06/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Tani edhe në celular Komunikimi është pjesë e jona e përditshme dhe jo pak herë është një shpëtimtar i mirë nga problemet që mund të kemi në punë dhe gjetkë. Të gjithë jemi mësuar të përdorim ‘messenger’-ët e ndryshëm që na ofrohen nga shërbimet e ndryshme të ‘e-mail’-eve. A keni përdorur ndonjëherë programin Skyper Nëse jo, ju këshillojmë të filloni ta përdorni pasi është mënyra më e mirë për të folur me njëri-tjetrin me kosto zero ose minimale […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of