SMART – ELECTRIC DRIVE

27/03/2017 12:28 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMë shumë autonomi se më parë; së shpejti edhe opsioni i karikimit të shpejtë Njihet nga logo anësore dhe ngjyrat e përdorura (e bardhë – e gjelbër), tipike e makinave ekologjike. Brenda ka dy instrumente më shumë për nivelet dhe flukset e energjisë. Në timon, modeli i ri Smart EV ofron kënaqësi dhe komoditet, kjo falë motorit elektrik që jep maksimumin menjëherë, në një heshtje të përsosur. Performanca ideale për një citycar, por edhe në autostradë përgjigjja është e mirë. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of