Societe Generale-Pa mbrojtje

05/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Banka e turperuar franceze ka shume shpjegime per te dhene, para se te lere pas skandalin e saj Pikepyetje te shumta kane mbuluar banken franceze Société Générale, te dyten per nga madhesia ne France, qe kur mori dhene lajmi i humbjes se 4.9 miliard euro ne tregtime pak dite me pare. Si mundi te ndodhte kjo ne banke qe mbahej nder me te mirat dhe me te sigurtat ne bote… Raporti vjetor i bankes per vitin 2006 i kushton […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of