Sony Ericsson C902

29/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Karakteristikes se modulit te kameres 5-megapiksel ne modelin C902 i jane shtuar edhe kontrollet e ndjeshme te ekranit. Ndryshe nga telefoni i levizshem G900, i cili u lejon perdoruesve te rregullojne hapesiren e fotos me prekje, modeli C902 ka nje buton te tille per te gjitha funksionet e kameres. Ndodhen gjithsej 8 butona, 4 prej tyre jane me siper ekranit QVGA dhe 4 prej tyre kontrollojne funksione te ndryshme, tablone, kohen, ‘fleshin’ etj. Ne modelet e para butonat ishin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of