Sony Walkman me altoparlante te integruar

31/08/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Pjesëtari më i ri i familjes Walkman të kompanisë Sony ka shumë mundësi të reja, mirëpo në kompani theksojnë se e reja më e madhe prej tyre është fakti se ky është video playeri i parë i tyre celular me altoparlantë të integruar. Sony Walkman S540 vjen në shtëpizë me katër ngjyra dhe trashësi prej gjithsej 10.2 milimetra. Përkundër dimensioneve kompakte, Sony në këtë pajisje ka arritur të paketoj një çift të altoparlantëve stereo. Pajisja përmban ekran 2.4 inç, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of