Spitali qe kuron

04/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Gati spitali i pare universal privat ne Shqiperi, qe synon te sjelle standardet me bashkekohore ne shendetesine shqiptare Po te kaloni rruges qe te çon nga qendra e Tiranes drejt lagjes se Kombinatit, sapo kalon fabriken e Birres Tirana, patjeter do t’ju bjere ne sy nje ndertese luksoze me mbishkrimin Tirana Universal Hospital. Ky eshte spitali i pare privat i ndertuar ne Shqiperi dhe pa dyshim investimi me i madh privat ne shendetesi deri me sot. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of