Sporti që mund të tërheqë miliona

21/01/2019 12:23 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintGolfi është një prej sporteve në modë kudo në botë dhe Shqipëria nuk përjashtohet nga ky trend. Prej një dekade në Shqipëri ka pasur disa projekte për fusha golfi, por asnjëri prej tyre nuk ka gjetur zbatim. Ekzistenca e Federatës Shqiptare të Golfit e strukturon më tej tregun e një pasioni të tillë. Ajo bën thirrje për tërheqjen e investitorëve në këtë fushë, gjë që do të sillte vlerë të shtuar edhe për turizmin shqiptar…   Nga Deada Hyka   […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of