Sreshte vetem rKosova Cr

08/07/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ibrahim Rexhepi Nuk ka lekundje rreth bashkepunimit ekonomik Kosove –Shqiperi Pa marre parasysh situaten e pakendshme qe eshte krijuar rreth ndertimit te termocentralit “Kosova C”, ka shume projekte te tjera qe mund te realizohen per interesin e Kosoves dhe te Shqiperise. Qeverite e dy shteteve permes investimeve ne infrastrukture, telekomunikacion, energji dhe duke harmonizuar politikat fiskale hapin rrugen qe bizneset e veta te gjejne mundesine per investime dhe format e tjera te bashkepunimit Per zbatimin e projektit “Kosova […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of