Srka me kurim falas

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Sherbimi ne spitale nuk do te jete me falas dhe sigurimi shendetesor do te jete i detyruar per te gjithe shtetasit. Ata qe nuk regjistrohen ne skemen e sigurimeve, do te paguajne vete per shtrimin ne spital. Per personat ekonomikisht jo aktive sigurimi do te paguhet nga shteti. Do te hapen spitalet private dhe ato do te mund te hyjne ne skemen e sigurimeve shendetesore. Qytetari mund te zgjedhe vete ku do ta marre sherbimin. Jane […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of