Standardi i ri W3C

11/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ashtu sikurse kishte njoftuar kohe me pare lidhur me ndryshimet e ardhshme per faqen e internetit nuk jane aspak premtime dhe fjale te bukura: Microsoft ka shpallur publik modifikimin e Internet-it Explorer 8 duke e bere keshtu kete shfletues me ‘miqesor’ krahasuar me standardet e tjera aktuale. Ne nje deklarate, dale nga zyrat e Redmond, eshte shpjeguar me detaje pjesa me e madhe e ketij versioni, i cili u publikua fillimisht ne 25 shkurt si version i pare publik. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of