Statistika dhe fakte të pabesueshme mbi rrjetet sociale për vitin 2016

10/10/2016 4:20 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintËshtë fakt që çdo klik në internet, çdo shikim është i regjistruar diku. Në varësi këndvështrimit, kjo është diçka interesante ose e mërzitshme. Për kureshtarët këto shifra janë befasuese, përdoruesit numërohen në dhjetëra e qindra milionë, ndërsa koha e shpenzuar në internet në miliona e miliarda orë. Në anën tjetër, këto statistika ndihmojnë specialistët e marketingut në strategjinë që do të ndërmarrin në këto rrjete sociale…   Statistika të rrjeteve sociale -Si fillim, duhet të themi se numri i popullsisë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of