Stoli, apo imitime bizhuterie

26/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Albana MUçAJ Rritet tregtia e metaleve te çmuara, ndersa shqiptaret vleresojne gjithnje e me shume traditen e trashegimise se stolive prej ari Nje varese floriri, apo nje bizhu prej metali te thjeshte por mjaft te kushtueshme. Tregu i stolive prej floriri ka krijuar tashme historine e tij dhe argjendarite prej vitesh jane te pozicionuara ne rruget kryesore apo qendrat e qyteteve shqiptare. Megjthate, konsumatoret e rinj, duket se po preferojne gjithnje e me shume stoli prej metali te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of