SUBARU XV

06/11/2017 2:53 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintTestimi i parë ekskluziv i serisë së dytë të modelit japonez: falë platformës së re, sjellja është më e mirë si në rrugë ashtu edhe jashtë saj   Makinë konkrete modeli XV. Me serinë e dytë, e cila do të jetë në dispozicion në fund të këtij viti, por që u provua, vërehet një përmirësimcilësor përsa i përket karakteristikave dinamike dhe atyre të sigurisë, në sajë të platformës së re Sgp (Subaruglobal platform), në të cilën do tëbazohen të gjithë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of