Suzuki Swift Hybrid rinovon versionet Top dhe Sport  

28/09/2020 11:57 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Gjenerata e dytë e Suzuki Swift Hybrid “infekton” me elektrone edhe versionin Sport dhe në këtë mënyrë kompleton kalimin në hibrid të serisë aktuale që po tregtohe tnë Evropë. Swift i rinovuar ofron shumë pajisje që përfshijnë sistemet e sigurisë Adas, fenerët e plotë LED dhe gjithçka që lidhet me komoditetin   Rinovimi i familjes Swift nuk përfshin vetëm pamjen dhe prezantimin e kabinës. Azhurnimi i vërtet ka të bëjë me motorët,një 1.2 i aspiruar dhe 1.4 i mbingarkuar, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of