Syte nga Lindja e larget

03/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Nga Albert Gjoka Flet ambasadori kinez ne Tirane Z. Wang Junling per marredheniet ekonomike Kina, partneri i 3-te tregtar i vendit tone. Ja sektoret ku ka interes biznesi kinez Shkembimet tregtare dhe bashkepunimi ekonomik mes Shqiperise dhe Kines vetem ne pak vite, per te mos thene muaj, jane rritur ne ritme shume te shpejta. Nje fakt i tille pohohet nga vete ambasadori Fuqiplote i Republikes se Kines ne Tirane, zoti Wang Junling, i cili ne nje interviste ekskluzive […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of